Güvenli Alışveris

 

Kullanılan güncel teknolojiler ile en üst seviyede Güvenli alişveriş yapabilirsiniz.

postermagazasi.com’da alışveriş yapmak ve web sitemizin sunduğu servislerden yararlanmak kişisel bilgileriniz açısından kesinlikle güvenlidir. En gelişmiş güvenlik önlemleri ile korunan web sitemizde isim, e-posta, adres bilgilerine üçüncü şahıslar tarafından ulaşılabilmesi imkansızdır.

 

Ayrıca ödeme bilgileriniz, (Kredi kartı bilgileriniz) kesinlikle site dahilinde tutulmamaakta, tarafımızca bilinmemektedir. Ödeme sağlayıcılarımızdan PAYU, bu konuda en üst seviyede teknolojiler ile ödeme işlemlerimizi gerçekleştirmektedir. (Bkz. www.payu.com.tr)

postermagazasi.com güvenli gezinti ve alışveriş için SSL güvenlik sertifikasına sahip ödeme altyapısı sunar. sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmektedir. Postermagazasi.com, ödeme iş ortağı olan Payu ile; alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler SSL sertifikası ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kredi kartınızın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışveriş onaylanır. Kartla ilgili hiçbir bilgi postermagazasi.com tarafından görüntülenemez ve kayıt edilemez, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda kullanıcı ve üye bilgilerini ele geçirmesi engellenmiş olur.


postermagazasi.com; paynet ve payu gibi ödeme sistemlerini kullandığından; ödemeye dair kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde kayıtlarımızda tutulmamaktadır.

postermagazasi.com’un güvenli alışveriş sağlayıcıları hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen İletişim sayfamızdan, info@postermagazasi.com adresinden veya 0212.438.2046(pbx) nolu telefondan müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.


 

işleminiz yapılıyor...

Ürününüz sepete eklenmiştir.