Ürün Kalitemiz

İlk ve temel ilkemiz Mutlak Müşteri Memnuniyetidir.

Sitemizde satışını yaptığımız tüm baskı ürünleri kendi imalatımızdır.

Kullanılan malzemeler; EPSON, HP, Xerox gibi dünya markalarının tedarik ettiği orijinal malzemelerdir.

Kullanılan fotoğraf kağıtları ve fine-art kağıtlar 1.derece kaliteli ve en az 100 yıllık ömür garantisi veren baskı medyalarıdır.

Kanvas kumaşlar ise ipekli malzemeden, inkjet baskılar için özel olarak üretilmiş, ve üst zemini bu baskı kalitesini en iyi gösterecek şekilde işlenmiş ve üretilmiş kumaşlardır. Son derece sağlam ve mukavimdir. Kanvaslarda kullanılan mürekkepler orijinal mürekkepler olup en az 100 yıl solmaya karşı dayanıklıdır.
Kanvas kumaşlar antibakteriyeldir.

Kanvas tablolarda kullanılan ağaç şaseler; doğal çam ağacıdır ve antibakteriyeldir.
Tüm ölçülere göre kendi tesislerimizde profil çamlardan kesilerek imal edilirler.

Ahşap çam şase kalınlıklarımız; kısa kenarı 60cm üzerinde olan her kanvas baskı üründe 4 cm, diğer tüm ebatlarda 3cm. olarak üretilmektedir ve kullanılan her metal malzeme paslanmaz malzemedir.

Her kanvas baskı, mat vernik ile mutlaka ilave koruma altına alınır. Böylece iç ortam ışık yansımaları da önlenmiş olur.

Gönderimden önce her baskı özel koruma aparatları ile muhafaza altına alınır ve öyle kargo edilir, böylece tablonuz veya fotoğrafınız, kargo sürecindeki tüm riskli durumlara karşı korunmuş olur ve öyle teslim edilir.

Tüm bu aşamalardan sonra siz müşterilerimize teslim edilen ürünlerimizden memnun kalmadığınızı bize fatura tarihi itibariyle 10 gün içinde bildirirseniz, ürününüzü iade edebilirsiniz.

 


 

işleminiz yapılıyor...

Ürününüz sepete eklenmiştir.